Tilmeld Nyhedsbrev

Selected Car Group vil bruge de informationer du giver i denne formular til at holde dig opdateret med nyheder. Selected Car Group vil sende dig en nyhedsmail med nyheder, tilbud og invitationer fra Selected Car Leasing, Selected Car Investment og Selected Car Collection ca. en gang pr. måned.

Nyhedsmailen fra Selected Car Group kan til enhver til afmeldes med et enkelt klik nederst i mailen eller ved at skrive til info@scgroup.dk. Læs mere om vores databeskyttelsespolitik her

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

SELECTED CAR LEASING

Stensgårdvej 17

5500 Middelfart

Strandvejen 34

2900 Hellerup

MEDARBEJDERE

Ulrik Larsen

Direktør

Tlf: +45 40 38 86 14

ulrik@scleasing.dk

Morten Davidsen

Salgschef

Tlf: +45 22 52 16 13

morten@scleasing.dk

Carsten Sindberg

Administration/salg

Tlf: +45 61 43 46 13

carsten@scleasing.dk

Nicolai S. Thomsen

Leasingkonsulent

Tlf: +45 23 20 16 13

nicolai@scleasing.dk

Jesper Buch

Leasingkonsulent Middelfart - København

Tlf: +45 28 58 50 10

Jesper@scleasing.dk

Torben Bille Olesen

Leasingkonsulent København

Tlf: +45 28 58 50 03

torben@scleasing.dk

Jacob Flindt Knudsen

Mekaniker

Tlf: +45 21 76 87 82

jfk@scgroup.dk

Helle Aagaard

Regnskabsansvarlig

Tlf: +45 27 51 38 03

helle@scleasing.dk

Thomas Willecke

Marketing Director

Tlf: +45 30 66 03 60

twi@scgroup.dk

Jan Snejbjerg

Garagemester & Servicekoordinator

Tlf: +45 40 85 20 45

jan@scleasing.dk

Thomas Schrøder Hansen

Key Account Manager

Tlf: +45 28 58 50 20

thomas@scleasing.dk

Emma Sikjær Christiansen

Administration

Tlf: +45 88 91 50 30

emma@scleasing.dk