KONTAKT OS

Har du spørgsmål angående vores biler, lovgivning eller andre relevante spørgsmål omkring leasing af biler, er du altid velkommen til at kontakte os på nedenstående kontaktinformationer.

Telefon: +45 88 91 50 30

SELECTED CAR LEASING

Stensgårdvej 17

5500 Middelfart

Mandag – Torsdag:

Kl. 08.30 – 16.30
Fredag:

Kl. 08.30 – 16.00
Weekend efter aftale

Tangmosevej 99

4600 Køge

Mandag – Fredag:

Kl. 09.00 – 17.00
Søndag:

Kl. 11.00 – 15.00

Strandvejen 34

2900 Hellerup

Åbent efter aftale

MEDARBEJDERE

Ulrik Larsen

Direktør

Tlf: +45 40 38 86 14

ulrik@scleasing.dk

Morten Davidsen

Salgschef Middelfart

Tlf: +45 22 52 16 13

morten@scleasing.dk

Carsten Sindberg

Administration/salg Middelfart

Tlf: +45 61 43 46 13

carsten@scleasing.dk

Nicolai S. Thomsen

Leasingkonsulent Middelfart

Tlf: +45 23 20 16 13

nicolai@scleasing.dk

Thomas Nielsen

Leasingkonsulent Middelfart

Tlf: +45 28 58 50 01

tn@scleasing.dk

Christian Berg Lassen

Leasingkonsulent Middelfart

Tlf: +45 28 58 50 04

Christian@scleasing.dk

Sebastian R. Wichtrup

Leasingkonsulent Middelfart

Tlf: +45 28 58 50 07

Sebastian@scleasing.dk

Bo Nissen

Regnskabschef

Tlf: +45 29 60 68 83

bn@scleasing.dk

Helle Aagaard

Regnskabsansvarlig

Tlf: +45 27 51 38 03

helle@scleasing.dk

Jacob Flindt Knudsen

Mekaniker Middelfart

Tlf: +45 21 76 87 82

jfk@scgroup.dk

Jan Snejbjerg

Garagemester Middelfart

Tlf: +45 40 85 20 45

jan@scleasing.dk

Thomas Willecke

Marketing Director

Tlf: +45 30 66 03 60

twi@scgroup.dk

Emma Sikjær Christiansen

Administration Middelfart

Tlf: +45 88 91 50 30

emma@scleasing.dk

Troels Kær

Business Manager Storkunder

Tlf: +45 28 58 50 00

troels@scleasing.dk

Henrik Larsson

Leasingsupporter Storkunder

Tlf: +45 28 58 50 20

henrik@scleasing.dk

Torben Bille Olesen

Leasingkonsulent Køge

Tlf: +45 28 58 50 03

torben@scleasing.dk