KONTAKT OS

Har du spørgsmål angående vores biler, lovgivning eller andre relevante spørgsmål omkring leasing af biler, er du altid velkommen til at kontakte os på nedenstående kontaktinformationer.

Telefon: +45 64 78 16 13

SELECTED CAR LEASING

Stensgårdvej 17

5500 Middelfart

Strandvejen 34

2900 Hellerup

MEDARBEJDERE

Ulrik Larsen

Direktør

Tlf: +45 40 38 86 14

ulrik@scleasing.dk

Morten Davidsen

Salgschef

Tlf: +45 22 52 16 13

morten@scleasing.dk

Carsten Sindberg

Administration/salg

Tlf: +45 61 43 46 13

carsten@scleasing.dk

Anders Askær

Leasingkonsulent

Tlf: 2858 5001

anders@scleasing.dk

Nicolai S. Thomsen

Leasingkonsulent

Tlf: +45 23 20 16 13

nicolai@scleasing.dk

Helle Aagaard

Regnskabsansvarlig

Tlf: +45 27 51 38 03

helle@scleasing.dk

Suzanne Jantzen

Administration

Tlf: +45 88 91 50 39

suzanne@scleasing.dk

Michael Holden

Indkøb, biler

Tlf: +45 22 66 19 13

michael@scleasing.dk

Jan Snejbjerg

Servicekoordinator

Tlf: +45 40 85 20 45

jan@scleasing.dk

Flemming Rechnitzer

Marketingdirektør Selected Car Group

Tlf: +45 28 40 21 50

fre@scgroup.dk