KONTAKT OS

Har du spørgsmål angående vores biler, lovgivning eller andre relevante spørgsmål omkring leasing af biler, er du altid velkommen til at kontakte os på nedenstående kontaktinformationer.

Telefon: +45 88 91 50 30

SELECTED CAR LEASING

Stensgårdvej 17

5500 Middelfart

Strandvejen 34

2900 Hellerup

Telefon: +45 88 91 50 30
Email: info@scleasing.dk

Åbningstider:
Mandag – Torsdag: Kl. 08.30 – 16.30
Fredag: Kl. 08.30 – 16.00
Weekend efter aftale

MEDARBEJDERE

Ulrik Larsen

Direktør

Tlf: +45 40 38 86 14

ulrik@scleasing.dk

Morten Davidsen

Salgschef

Tlf: +45 22 52 16 13

morten@scleasing.dk

Carsten Sindberg

Administration/salg

Tlf: +45 61 43 46 13

carsten@scleasing.dk

Nicolai S. Thomsen

Leasingkonsulent

Tlf: +45 23 20 16 13

nicolai@scleasing.dk

Jesper Buch

Leasingkonsulent Middelfart - København

Tlf: +45 28 58 50 10

Jesper@scleasing.dk

Torben Bille Olesen

Leasingkonsulent København

Tlf: +45 28 58 50 03

torben@scleasing.dk

Jacob Flindt Knudsen

Mekaniker

Tlf: +45 21 76 87 82

jfk@scgroup.dk

Helle Aagaard

Regnskabsansvarlig

Tlf: +45 27 51 38 03

helle@scleasing.dk

Thomas Willecke

Marketing Director

Tlf: +45 30 66 03 60

twi@scgroup.dk

Jan Snejbjerg

Garagemester & Servicekoordinator

Tlf: +45 40 85 20 45

jan@scleasing.dk